Hakkımızda

Şirketimiz, farklı sektörlerin çeşitli mobilya ihtiyaçlarını genel anlamda araştırarak talebe uygun şekilde tasarımı ve dayanıklılığı ön planda tutarak ürünler geliştirmektedir.

Kategori Olarak; Ofis mobilyaları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, bar tabureleri, sandalye, mobilya ve dekorasyon türlerinde ürünler üretmekteyiz.

Kalite Yönetimi; Ürünlerimizde kullanılan hammadde ve yarı mamül parçalar çeşitli test aşamalarından geçirilerek en iyi olanları ürünlerimizde kullanıyoruz. Üretimde hedef kalite standartlarını sürekli denetleyerek ve eleştirerek geliştirmekte ve müşteriye en iyiyi sunma ilkemize uygun hareket etmekteyiz.

Üretim Sistemi; Üretimde teknolojik sistemler, otomasyon ve makinalaşmanın gelişime ve büyümeye olan katkısının farkında olmamızla birlikte, her geçen güm firmamızın sermaye kapasitesine uygun biçimde yenilenerek üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz.

Tasarım Yönetimi; Yenilikçi ve modern vizyona uygun günümüzün ve geleceğin modern çizgilerini yansıtan model tasarımı çalışmalarımıza ayırdığımız zaman ve bütçeyi sürekli artırarak yeniliği mutlak bir durum halinde değerlendiriyoruz.

Çevre Duyarlılığı; Doğanın varoluş amacının bize hayat vermek olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle çevreye zarar verici malzeme kullanımından kaçınarak, Geri dönüşümü maksimum verimli hale getirmek için sürekli araştırarak, verdiğimiz zararı minimum seviyeye indirmeye çalışıyoruz.

Satış Sonrası Sorumluluk; Verdiğimiz hizmetler içinde belki de en çok önemsediğimiz konu olan satış sonrası hizmet sorumluluğu, gelecek vaat eden marka olma hedefimizden dolayı güvenin süreklilik getireceğine inandığımız için bizim vazgeçilemez ve kârlılık ve zamandan her türlü ödün vermeye hazır olduğumuz en önemli şirket kuralımızdır.

Bütün bu sorumluluklarımızın yanında özel olarak yaptığımız her işte daha geniş çerçeveye odaklanarak ülkemiz menfaatleri, gereklilikleri ve özel sektör düzenine uygun bir ticari olgu ve prensiplerle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Hedeflerimizde bu kriterlerin yeri her zaman sabit ve daimdir.

Seduna Mobilya Çalışma Sandalyesi

Sertifikalarımız

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı